top of page

„CityBee“ paslaugą „Modus Group“ plečia į Lenkiją

Tarptautinė įmonių grupė „Modus Group“ vieną iš strateginių savo sričių – dalijimosi automobiliais paslaugą „CityBee“ – plečia į Lenkijos rinką. Pirmieji „CityBee“ automobiliai rudenį išriedės Varšuvoje, Gdanske, Krokuvoje, Vroclave, Poznanėje, vėliau planuojama paslaugą plėsti Liubline, Ščecine, Bydgoščiuje, Lodzėje, Katovicuose ir Balstogėje.

 

„Vidurio ir Rytų Europoje „CityBee“ yra pirmieji, pradėję teikti dalijimosi automobiliais paslaugą – ir tai mūsų paskata būti žingsniu priekyje. Lenkijos rinka mums pažįstama – čia „Modus Group“ nuo praėjusių metų vysto atsinaujinančios energetikos projektus. Rinkos dydis taip pat perspektyvus dalijimosi automobiliais plėtrai, juolab, kad konkurencinis laukas – dar gana tuščias. Įsivertinę šios paslaugos paklausą Lietuvoje, nusprendėme su ja startuoti ir Lenkijoje“, – teigia Liudas Liutkevičius, „Modus Group“ valdybos pirmininkas.

 

Pirmieji „CityBee“ automobiliai, išriedėsiantys į Lenkijos gatves, bus skirti kraustymuisi, didelių krovinių pervežimui. Tai bus VW ir „Fiat“ markės automobiliai, kurių krovinių skyriaus tapta – 10 ir daugiau kubų. Numatyta, kad „CityBee“ Lenkijoje startuos su 200 automobilių parku, kuris bus palaipsniui pildomas. Lengvųjų „CityBee“ automobilių įvedimas numatomas vėlesniam plėtros etapui.

 

„Dalijimosi automobiliais paslauga, kaip ir žaliosios energetikos projektai, šiuo metu yra „Modus Group“ veiklos prioritetas. Šią strateginę kryptį lėmė sprendimas investuoti į tas sritis, kurių aktualumas ir paklausa ateityje tik augs. Dalijimasis automobiliais – viena iš tų paslaugų, kurių poreikis didėja. Prognozuojama, kad iki 2025 m. automobiliais dalinsis tris kartus daugiau vartotojų, nei 2017 m. Sieksime patenkinti augančius vartotojų poreikius“, – apibendrina L. Liutkevičius.

 

„Modus Group“ valdybos pirmininko teigimu, veikla Lenkijoje pasitarnaus ir kaip išsamesnis Europos rinkos pažinimas bei padės įsivertinti, kokias šalis rinktis tolimesnei plėtrai. Įmonių grupė Lenkijoje įsteigė vietinį „CityBee“ biurą, kuris operatyviai rūpinsis klientų aptarnavimu.

bottom of page